Product Information
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126461 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Thread Size | 7/16-20 |
| Outside Diameter | 1.02 in |
| Nominal Size | 1/4 in |
| Angle | 45 Degree |
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126461 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Thread Size | 7/16-20 |
| Outside Diameter | 1.02 in |
| Nominal Size | 1/4 in |
| Angle | 45 Degree |