GAS CONNECTOR GRAY PVC 3 FOOT
#GC41-4142-36
CONNECTOR,GAS,SS,3/4IN,FIPXMIP,36 IN,GRY
Product Information
| Material | PVC-Coated Stainless Steel |
|---|---|
| Color | Gray |
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152295401 |
| UNSPSC | 40141734 |
| Connection Type | FIP x MIP |
| Outside Diameter | 1-1/8 in |
| Inside Diameter | 1/2 in |
| Nominal Size | 3/4 in x 3/4 in |
