Product Information
| Material | Silicone |
|---|---|
| Color | Red |
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152227242 |
| UNSPSC | 41102426 |
| Application | HVAC, Refrigeration |
| Outside Diameter | 3/8 in |
| Inside Diameter | 1/4 in |
| Material | Silicone |
|---|---|
| Color | Red |
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152227242 |
| UNSPSC | 41102426 |
| Application | HVAC, Refrigeration |
| Outside Diameter | 3/8 in |
| Inside Diameter | 1/4 in |