Product Information
| Material | Silicone |
|---|---|
| Color | Red |
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152227228 |
| UNSPSC | 41102426 |
| Application | HVAC, Refrigeration |
| Outside Diameter | 5/16 in |
| Inside Diameter | 1/8 in |
Resources
Documents
- SSRT185_man_001.pdf Download
| Material | Silicone |
|---|---|
| Color | Red |
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152227228 |
| UNSPSC | 41102426 |
| Application | HVAC, Refrigeration |
| Outside Diameter | 5/16 in |
| Inside Diameter | 1/8 in |