Product Information
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126263 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Outside Diameter | 0.78 in |
| Nominal Size | 1/4 in |
| Angle | 90 Degree |
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126263 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Outside Diameter | 0.78 in |
| Nominal Size | 1/4 in |
| Angle | 90 Degree |