Product Information
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152293339 |
| UNSPSC | 40141734 |
| Outside Diameter | 5/8 in |
| Inside Diameter | 1/2 in |
| Nominal Size | 1/2 in x 5/8 in x 3/8 in |
| Connector Type | MIP x OD x Tapped FIP |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 687152293339 |
| UNSPSC | 40141734 |
| Outside Diameter | 5/8 in |
| Inside Diameter | 1/2 in |
| Nominal Size | 1/2 in x 5/8 in x 3/8 in |
| Connector Type | MIP x OD x Tapped FIP |