Product Information
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126508 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Thread Size | 7/8-14 |
| Outside Diameter | 1.39 in |
| Nominal Size | 5/8 in |
| Angle | 45 Degree |
| Material | Brass |
|---|---|
| Pack Qty | 1 |
| UPC | 810009126508 |
| UNSPSC | 40171511 |
| Ul Standard | UL 207 |
| Thread Size | 7/8-14 |
| Outside Diameter | 1.39 in |
| Nominal Size | 5/8 in |
| Angle | 45 Degree |